spacer
spacer
ChipSoft
informatie met zorg
spacer
NederlandsEnglish
handen banner
 


 

spacer

 

AMC kiest voor CS-OK

Op vrijdag 19 december 2003 hebben het AMC (Academisch Medisch Centrum) te Amsterdam en ChipSoft een overeenkomst gesloten om het operatiekamermanagementsysteem CS-OK en de wachtlijstfunctionaliteit van CS-Opname (opnameplanning- en registratiesysteem) aan te schaffen en te implementeren in het AMC. Het AMC is hiermee het eerste academische ziekenhuis dat met CS-OK gaat werken.

 

CS-OK
Met CS-OK is ChipSoft al jaren marktleider op het gebied van OK-planning en -registratie in Nederland. In totaal werken er nu 40 ziekenhuizen met het systeem. Tot op heden was er echter nog geen academisch ziekenhuis dat met CS-OK werkte. Daar brengt de samenwerking tussen het AMC en ChipSoft verandering in. CS-OK gaat het huidige OK-registratiesysteem Opera van Torex-Hiscom vervangen. Daarnaast zal de module Wachtlijst van Torex-Hiscom vervangen worden door de wachtlijstfunctionaliteit van CS-OK en CS-Opname.

 

De werkwijze van academische ziekenhuizen verschilt vaak van die van algemene ziekenhuizen. De mogelijkheden van CS-OK zullen in de volgende versie daarom dusdanig zijn uitgebreid dat het systeem goed aansluit bij de wensen van het ziekenhuis.

Copyright © 2012 ChipSoft | info@chipsoft.nl
spacer