spacer
spacer
ChipSoft
informatie met zorg
spacer
NederlandsEnglish
handen banner
 
Home
Terug
NKI-AVL live met CS-EZIS
Sales- & Implementatie-updates
Nieuwe versei CS-Zorgportaal: 1.5
Seminar CS-PDMS
Compleetheidscontrole op operatiemateriaal
CS-EZIS 4.10 - New features
Van digitaal naar papierloos werken: een logisch vervolg
MiC 2007 Zorg & ICT: Tussen kunst en kunde


 

spacer

MIC 2007 Zorg & ICT: Tussen Kunst en Kunde

Op 15 en 16 november werd het 24e Medische Informatica Congres (MIC) georganiseerd in de Koningshof te Veldhoven. ChipSoft was uiteraard met een stand aanwezig. De MIC 2007 stond dit jaar in het teken van: Zorg & ICT: Tussen Kunst en Kunde.

ICT op zich, een computer, een programma, doen niets voor patiënt of onderzoek. Het vraagt kunde om deze middelen op een effectieve en efficiënte wijze in te zetten. Omdat ICT in de zorg al een zeker volwassenheidsniveau heeft bereikt, werd tijdens de MIC2007 vooral gekeken naar de meerwaarde die ICT voor de zorg kan brengen. Enerzijds werd gekeken naar toepassingen die steeds intelligenter worden en anderzijds naar de toepassing hiervan, waarmee steeds intelligenter moet worden omgegaan.

De thema´s van dit congres waren:

  • Schaal: Beschikking krijgen over grensoverschrijdende informatie.
  • Afstand: Afstanden overbruggen door de inzet van ICT.
  • Tijd: Accurate gegevens die overal en altijd beschikbaar zijn.
  • Mens: Zorg op maat door vernieuwende ICT middelen.

Net als voorgaande jaren werd de MIC 2007 druk bezocht, mede vanwege de vele interessante lezingen die werden gehouden. Op de ChipSoft-stand kregen bezoekers diverse demonstraties over de diverse oplossingen die wij aanbieden. Misschien heeft u onze stand bezocht en gezien hoe deze oplossingen werken of heeft u met één van onze medewerkers gesproken over welke invulling Chipsoft kan bieden op het gebied van de thema's die tijdens het congres werden besproken. Als u meer informatie wil, kunt u contact opnemen met ChipSoft (zie onze contactgegevens op de voorpagina van de Mediair).
 

Copyright © 2012 ChipSoft | info@chipsoft.nl
spacer